KURUMSAL

ANASAYFAKURUMSAL
Tor Holding Founder

TOR HOLDING

Tor Holding’in temelleri 1990’lı yıllarda İbrahim Halil Torun tarafından kurulan tekstil firmasına dayanır. Kuruluşunu takip eden yıllarda inşaat, yatırım, turizm ve tarım alanlarında faaliyetlerini genişleterek yatay ve dikey büyüme politikası izlemiş ve 2020 yılında şirketler grubu Tor Holding çatısı altında toplanmıştır.

2000’li yılların başında ikinci jenerasyonun yönetime dahil olması ile teknoloji ve inovasyona verdiği önemi arttırarak dijital dönüşümünü tamamlayan şirketler grubu, yenilikçi yaklaşımlar ve yatırıma verdiği önemle büyüyen, her ekonomik şarta ve değişime ayak uydurabilen bir topluluk haline gelmiştir.

Tor Holding Founder

TOR BEYLİKDÜZÜ

Şehrin en hızlı değer kazanan bölgesi Beylikdüzü’nde kârlı bir gelecek sizi bekliyor. Hiçbir isteğinizi karşılıksız bırakmayacak bu proje, hayatınızı her anlamda zenginleştirmek için Tor Holding güvencesiyle yükseliyor. Tor Beylikdüzü; yaşam kalitenizi arttıran modern mimarisi, merkezi konumu, nefes alabileceğiniz yeşil alanları, ayrıcalıklı sosyal tesisleri ve her ihtiyaca hitap eden daire planlarıyla size ve tüm ailenize vazgeçilmez yaşam alanları vaat ediyor.

PRESS KIT

C0 M100 Y75 K0
PANTONE BRIGTH ORANGE C
C0 M0 Y0 K70
PANTONE COOL GRAY 9 C